Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Makrobak, Endüstriyel Otomasyon alanında proje tasarımı yapmak ve geliştirmek, uygulamak ve müşterilerinin iş akışlarını kolaylaştıracak ayrıcalıklı çözümleri sunmak , var olan sistemlerine destek vermek amacıyla kurulmuş yenilikçi ve girişimci bir firmadır.

İlk günkü heyecanını, kararlılığını kaybetmeden, hizmet kalitesinden ödün vermeden her zaman ön planda tutarak ve sürekli artırarak Türkiye ve dünya genelinde hizmet vermenin gururunu yaşayan ulusal bir firma olma yolunda kararlılıkla yoluna devam eden bir otomasyon firmasıdır.

Müşterileri ile karşılıklı güven ve kaliteli hizmeti kendisine ilke olarak benimsemiş, Türkiye’de gittikçe tanınan ve büyüyen, yapmış olduğu proje ve üretimler ile ve her geçen gün araştırma ve geliştirmesi yapılarak müşterilerimizin hizmetine sunulan tüm yeni çözümlerimiz ile gittikçe büyümekte ve dünya standartlarında ürünler sunarak, kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Yaptığımız her uygulama ile müşterilerimize her zaman +1 değer katma kaygısı taşıyan biz, ülkemize her zaman faydalı olabilmek ilkesiyle, heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden, her zaman artan bir hizmet kalitesiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Yüksek teknolojileri kullanarak, müşterilerimize en uygun ve efektif çözümü kaliteli bir şekilde sunmayı, ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeyi, ekibimizin Makrobak ailesinde olmaktan gurur duyacakları bir firma olmayı da misyon olarak  benimsedik.

Yüksek teknolojiyi her zaman takip etmeyi ve bu teknolojileri, gerektiğinde kendimizi de geliştirerek bünyemizde bulundurmayı ve herkes için kullanılabilir olmasını kendimize vizyon belirledik.